Kwiaty

Sześć szpilek

Oferujemy dekoracje kwiatowe na wszelkie okazje: przyjęcia okolicznościowe, eventy, wesela, komunie. Przygotowujemy flower boxy. Nasze zaplecze to: umiejętności, miłość do kwiatów i własna pracownia florystyczna.

Kompozycje kwiatowe 1 listopada

Już niebawem 1 listopada – zaopatrzyliście się już w kompozycje kwiatowe? Serdecznie zapraszamy:) Tworzymy unikatowe kompozycje zarówno z żywych, jak i sztucznych kwiatów. Typowe wiązanki kwiatowe, wieńce, jak i kompozycje w niezwykłym kształcie, naczyniach, kolorach.

BUKIETY ŚLUBNE W ŁODZI

Każdy bukiet to inna miłosna historia i zupełnie różne wyzwania. Od sielskich kwiatów na niezwykły ślub w górach, przez pachnący atak peonii, aż po pióra i złoto w wersji „glamour”:)
Bukiet ślubny jest najważniejszy, zrobiony z najpiękniejszych, najdorodniejszych kwiatów. Musi pasować do osobowości panny młodej, jej sukni i klimatu wesela. Uwielbiamy je robić 🙂

MONOPOLIS – miasto w mieście

Kameralna, wielofunkcyjna przestrzeń biznesowa, rozrywkowa i kulturalna w samym centrum Łodzi, która powstaje na terenie zakładów przemysłu wódczanego. Od początku prac rewitalizacyjnych współpracujemy z tym unikalnym miejscem tworząc projekty graficzne oraz oprawy kwiatowe wydarzeń związanych z promocją MONOPOLIS.

Kompozycje na groby

W sezonie jesiennym wykonujemy nieco inne aranżacje kwiatowe: kompozycje nagrobne. Wykorzystujemy najwyższej jakości kwiaty sztuczne i żywe oraz naturalne dodatki.

GALERIA PRAC

Okazje specjalne w galerii handlowej? Wkraczamy z naszymi aranżacjami. Skrzydła do akcji z selfie, ziemniak na salonach, czy pole tulipanów. Wymyślimy, zorganizujemy, udekorujemy.

FLOWER BOX nie musi być kwiatowy:)

Wypełniamy pudełka kwiatami, tworząc dla nich piękną oprawę i wazon jednocześnie. To efektowny prezent, łatwy do wręczenia, przewiezienia, a później opiekowania się (kwiaty podlewa się jak w doniczce). Są długotrwałe i piękne. W sezonie świątecznym bardziej skupiamy się na słowie „box” i wykorzystujemy je jako opakowania do prezentów i świątecznych kompozycji.

Flower Box - prezent - 6 Szpilek
Dekoracje świąteczne - 6 Szpilek - agencja reklamowa łódź
Zestaw - prezent - 6 Szpilek - agencja reklamowa - Łódź
Flower Box - prezent - 6 Szpilek
Flower Box - prezent - 6 Szpilek
FLORYSTYKA FUNERALNA

Poprzez kwiaty pragniemy wyrazić niewysłowione uczucia i godnie pożegnać zmarłą osobę. Muszą być piękne, szlachetne i oddawać powagę chwili… Z wielkim sercem i atencją podchodzimy do tych tematów, tworząc kwiatową oprawę ceremonii pogrzebowej.

Wiązanka - 6 Szpilek - agencja reklamowa
Wieniec - 6 Szpilek - agencja reklamowa
Wiązanka pogrzebowa - 6 Szpilek - agencja reklamowa
Kwiaty - 6 Szpilek - agencja reklamowa
6 Szpilek - agencja reklamowa - wieniec - serce
Marsala

Szyk i elegancja – taka jest tonacja marsala. Głębokie, burgundowe tonacje ze smakowitym, ciemnym lila. Kompozycje, które stworzyłyśmy pięknie współgrały z tonacją sali. Kielichy martini ze spływającymi szkarłatami oświetlone były bordowymi i złotymi świecami. Ubrałyśmy kwiatowo całą ślubna załogę – Parę Młodą i ich licznych świadków. Było pięknie. Z radością wspominamy to wesele.

Butonierka - marsala - 6 Szpilek - agencja reklamowa - łódź
Dekoracja - kwiaty - wesele - marsala - 6 Szpilek - agencja reklamowa
Dekoracja kwiatowa - wesele - marsala - 6 Szpilek - agencja reklamowa
Dekoracja kwiatowa - wesele - marsala - 6 szpilek - agencja reklamowa - Łódź
Dekoracja - kwiaty - wesele - marsala - 6 Szpilek - agencja reklamowa
Za kwiatową kurtyną

Tu nie było umiaru w kwiatach:) Pełno, biało i na bogato – ale z wielką klasą. Na tarasie hotelu Andel’s zaaranżowałyśmy weselną przestrzeń, misternie szyjąc kurtynę z kwiatów i zdobiąc każdy kąt lampionami i dekoracjami z lilii, róż, gladioli, eustom i innych piękności.

Dekoracja - wesele - 6 Szpilek - agencja reklamowa łódź
Hotel Andel's - wesele na tarasie widokowym - 6 Szpilek
Kurtyna kwiatowa - 6 Szpilek - agencja reklamowa - łódź
6 Szpilek - dekoracje weselne
Kurtyna z kwiatów - 6 Szpilek - agencja reklamowa w Łodzi
Lawendowe wesele

To było duże wyzwanie dla nas – zrobić kwiatowo wesele z głównym motywem lawendy i peonii, w miesiącu, kiedy są prawie niedostępne. Dałyśmy radę:) Misternie zdobione kwiatami lawendy lampiony ze świecami zdobiły drogę do ołtarza. Małe, lilowe kompozycje wieńczyły górę ławek. Miejsce na wesele – niecodzienne i niezwykłe. Zaraz po ceremonii zaślubin goście udali się do namiotu weselnego, który czekał na gości w przykościelnym ogrodzie.

Bukiet - butonierka - 6 Szpilek - agencja reklamowa - Łódź
Bukiet - lawenda - 6 Szpilek - agencja reklamowa
aranżacja - kwiaty - lawenda - 6 Szpilek
Lampiony - 6 Szpilek - agencja reklamowa - Łódź
W malinowym chruśniaku

Soczyste, piękne kolory maliny, amarantu i różu, delikatnie stonowane bielą i zielenią eukaliptusa. Salę zdobiły kielichy martini wypełnione kwiatami oraz rozłożysta dekoracja przed parą młodą. Na ścianie z tyłu na konstrukcji z brzozowych gałązek i zielonych liści zwisały szklane kule z łepkami kwiatów. Całość dopełniały malinowe serwetki.
Było słodko i pięknie.

Dekoracja kwiatowa - 6 Szpilek - agencja reklamowa - Łódź
Dekoracja - wesele - amarant - 6 Szpilek - agencja reklamowa - Łódź
6 Szpilek - kwiaty
Aranżacja kwiatowa - 6 Szpilek - agencja reklamowa - Łódź
Bukiet - wesele - 6 Szpilek
W tonacji ivory

Przepiękna, niezwykle elegancka tonacja „ivory”, którą wyeksponowałyśmy na bogatym w zieleń tle. W złotych pucharach stylowe spływające kompozycje z peonii, róż, białej Weroniki i innych pachnących kwiatów. Na stole pary młodej okazała, nieregularna kompozycja. Wejście na salę taneczną zdobiła monumentalna aranżacja na bazie hortensji.
Piękne wesele, piękne miejsce – Kolumna Park.

Wianek - wesele - 6 Szpilek - agencja reklamowa
Dekoracja kwiatowa - wesele - 6 Szpilek
Butonierka - wesele - 6 Szpilek
Dekoracja kwiatowa - wesele - 6 Szpilek
Bukiet - wesele - 6 Szpilek
EVENTY czyli kwiatowe dekoracje na różne wydarzenia

Dekoracja kwiatowa stołów, mównicy, sceny czy innych elementów wydarzenia. To wszystko przygotujemy i zabezpieczymy tak do transportu, aby bez problemu udekorować event czy jubileusz, czyniąc całość wyjątkową i elegancką.

6 Szpilek - dekoracja kwiatowa - Teatr Nowy
6 Szpilek - agencja reklamowa w Łodzi - dekoracja kwiatowa
6 Szpilek - Art_Inkubator - Młodzi w Łodzi - gala - aranżacja kwiatowa
Aranżacje kwiatowe - 6 Szpilek - agencja reklamowa
6 Szpilek - dekoracja kwiatowa - Teatr Nowy