Grafika

Sześć szpilek
LOGO to początek wszystkiego

Uwielbiamy uczestniczyć koncepcyjnie i graficznie w tym etapie powstawania marki czy firmy.
Projekt identyfikacji wizualnej to nasza specjalność. Chętnie przygotujemy logo również dla Ciebie.

OPAKOWANIA

Opakowanie to pierwsze wrażenie, jakie robi produkt na półce. Pomagamy, aby było smakowite i ułatwiające decyzję o zakupie.

Komu w drogę… temu logo

Stworzyłyśmy logotyp, grafikę i komplet materiałów promujących podróżniczy kanał na Youtube – VAGABUNDUS.

MEDICOVER

Opracowujemy layouty kampanii promocyjnych oraz organizujemy ich produkcję i dystrybucję. Zajmujemy się także akcjami upominkowymi i jubileuszowymi. Z przyjemnością przygotujemy prezenty dla firm i klientów.

UBEZPIECZ SIĘ NA POCZCIE – TO DZIECINNIE PROSTE

Nasze zadanie to zaprojektowanie kampanii wprowadzającej ubezpieczenia na Poczcie Polskiej.
Zadanie nie było dziecinnie proste – choć takie było hasło ogólnopolskiej kampanii 🙂

OBRANDOWANIA – JAK CIĘ WIDZĄ, TO DOBRZE

Obrandowania zewnętrzne i wewnętrzne – to też robimy. Zaprojektujemy i wykonamy kasetony, szyldy, grafikę na szybach i wiele innych rzeczy.

www

Sześć szpilek
WWW

Projektujemy i wdrażamy strony internetowe. Działamy z dbałością o każdy detal i dostarczamy w pełni funkcjonalne, profesjonalne strony www.

WWW to kolejny krok…

Zazwyczaj projekt strony internetowej to kolejny etap po zaprojektowaniu i wdrożeniu logotypu, które z radością opracowujemy.

Prezenty

Sześć szpilek
Wysyłki kreatywne

Wspieramy agencje PR w zakresie organizacji przesyłek kreatywnych. Wiemy jak w nieoczywisty, piękny i bardzo spersonalizowany sposób dotrzeć do dziennikarzy czy blogerów i sprawić, żeby chcieli mówić głośno o różnych rzeczach 🙂

My też lubimy dopieszczać klientów

Przygotowania i pakowania prezentów dla naszych Klientów – kochamy to! Świąteczny moment podziękowania, przypomnienia się, docenienia współpracy, a przede wszystkim radość z obdarowywania.

Akcje prezentowe

Mieć pomysł, kupić lub zrobić samemu, pięknie zapakować i udekorować a potem wręczyć i cieszyć się reakcją obdarowanych Klientów 🙂
Akcje prezentowe – uwielbiamy to robić.

Kwiaty

Sześć szpilek
BUKIETY ŚLUBNE W ŁODZI

Każdy bukiet to inna miłosna historia i zupełnie różne wyzwania. Od sielskich kwiatów na niezwykły ślub w górach, przez pachnący atak peonii, aż po pióra i złoto w wersji „glamour”:)
Bukiet ślubny jest najważniejszy, zrobiony z najpiękniejszych, najdorodniejszych kwiatów. Musi pasować do osobowości panny młodej, jej sukni i klimatu wesela. Uwielbiamy je robić 🙂

FLOWER BOX nie musi być kwiatowy:)

Wypełniamy pudełka kwiatami, tworząc dla nich piękną oprawę i wazon jednocześnie. To efektowny prezent, łatwy do wręczenia, przewiezienia, a później opiekowania się (kwiaty podlewa się jak w doniczce). Są długotrwałe i piękne. W sezonie świątecznym bardziej skupiamy się na słowie „box” i wykorzystujemy je jako opakowania do prezentów i świątecznych kompozycji.

FLORYSTYKA FUNERALNA

Poprzez kwiaty pragniemy wyrazić niewysłowione uczucia i godnie pożegnać zmarłą osobę. Muszą być piękne, szlachetne i oddawać powagę chwili… Z wielkim sercem i atencją podchodzimy do tych tematów, tworząc kwiatową oprawę ceremonii pogrzebowej.

Marsala

Szyk i elegancja – taka jest tonacja marsala. Głębokie, burgundowe tonacje ze smakowitym, ciemnym lila. Kompozycje, które stworzyłyśmy pięknie współgrały z tonacją sali. Kielichy martini ze spływającymi szkarłatami oświetlone były bordowymi i złotymi świecami. Ubrałyśmy kwiatowo całą ślubna załogę – Parę Młodą i ich licznych świadków. Było pięknie. Z radością wspominamy to wesele.

Za kwiatową kurtyną

Tu nie było umiaru w kwiatach:) Pełno, biało i na bogato – ale z wielką klasą. Na tarasie hotelu Andel’s zaaranżowałyśmy weselną przestrzeń, misternie szyjąc kurtynę z kwiatów i zdobiąc każdy kąt lampionami i dekoracjami z lilii, róż, gladioli, eustom i innych piękności.

Lawendowe wesele

To było duże wyzwanie dla nas – zrobić kwiatowo wesele z głównym motywem lawendy i peonii, w miesiącu, kiedy są prawie niedostępne. Dałyśmy radę:) Misternie zdobione kwiatami lawendy lampiony ze świecami zdobiły drogę do ołtarza. Małe, lilowe kompozycje wieńczyły górę ławek. Miejsce na wesele – niecodzienne i niezwykłe. Zaraz po ceremonii zaślubin goście udali się do namiotu weselnego, który czekał na gości w przykościelnym ogrodzie.

W malinowym chruśniaku

Soczyste, piękne kolory maliny, amarantu i różu, delikatnie stonowane bielą i zielenią eukaliptusa. Salę zdobiły kielichy martini wypełnione kwiatami oraz rozłożysta dekoracja przed parą młodą. Na ścianie z tyłu na konstrukcji z brzozowych gałązek i zielonych liści zwisały szklane kule z łepkami kwiatów. Całość dopełniały malinowe serwetki.
Było słodko i pięknie.

W tonacji ivory

Przepiękna, niezwykle elegancka tonacja „ivory”, którą wyeksponowałyśmy na bogatym w zieleń tle. W złotych pucharach stylowe spływające kompozycje z peonii, róż, białej Weroniki i innych pachnących kwiatów. Na stole pary młodej okazała, nieregularna kompozycja. Wejście na salę taneczną zdobiła monumentalna aranżacja na bazie hortensji.
Piękne wesele, piękne miejsce – Kolumna Park.

EVENTY czyli kwiatowe dekoracje na różne wydarzenia

Dekoracja kwiatowa stołów, mównicy, sceny czy innych elementów wydarzenia. To wszystko przygotujemy i zabezpieczymy tak do transportu, aby bez problemu udekorować event czy jubileusz, czyniąc całość wyjątkową i elegancką.