Grafika

Sześć szpilek
LOGO to początek wszystkiego

Uwielbiamy uczestniczyć koncepcyjnie i graficznie w tym etapie powstawania marki czy firmy.
Projekty identyfikacji wizualnych to nasza specjalność.

OPAKOWANIA

Opakowanie to pierwsze wrażenie, jakie robi produkt na półce. Pomagamy, aby było smakowite i ułatwiające decyzję o zakupie.

Komu w drogę… temu logo

Stworzyłyśmy logotyp, grafikę i komplet materiałów promujących podróżniczy kanał na Youtube – VAGABUNDUS.

MEDICOVER

Opracowujemy layouty kampanii promocyjnych oraz organizujemy ich produkcję i dystrybucję. Zajmujemy się także akcjami upominkowymi i jubileuszowymi.

UBEZPIECZ SIĘ NA POCZCIE – TO DZIECINNIE PROSTE

Nasze zadanie to zaprojektowanie kampanii wprowadzającej ubezpieczenia na Poczcie Polskiej.
Zadanie nie było dziecinnie proste – choć takie było hasło ogólnopolskiej kampanii 🙂

OBRANDOWANIA – JAK CIĘ WIDZĄ, TO DOBRZE

Obrandowania zewnętrzne i wewnętrzne – to też robimy. Zaprojektujemy i wykonamy kasetony, szyldy, grafikę na szybach i wiele innych rzeczy.

www

Sześć szpilek
WWW

Projektujemy i wdrażamy strony internetowe. Działamy z dbałością o każdy detal i dostarczamy w pełni funkcjonalne, profesjonalne produkty.

WWW to kolejny krok…

Zazwyczaj projekt strony internetowej to kolejny etap po zaprojektowaniu i wdrożeniu logotypu, które z radością opracowujemy.

Prezenty

Sześć szpilek
MEDICOVER

Opracowujemy layouty kampanii promocyjnych oraz organizujemy ich produkcję i dystrybucję. Zajmujemy się także akcjami upominkowymi i jubileuszowymi.

Wysyłki kreatywne

Wspieramy agencje PR w zakresie organizacji przesyłek kreatywnych. Wiemy jak w nieoczywisty, piękny i bardzo spersonalizowany sposób dotrzeć do dziennikarzy czy blogerów i sprawić, żeby chcieli mówić głośno o różnych rzeczach 🙂

My też lubimy dopieszczać klientów

Przygotowania i pakowania prezentów dla naszych Klientów – kochamy to! Świąteczny moment podziękowania, przypomnienia się, docenienia współpracy, a przede wszystkim radość z obdarowywania.

Akcje prezentowe

Mieć pomysł, kupić lub zrobić samemu, pięknie zapakować i udekorować a potem wręczyć i cieszyć się reakcją obdarowanych Klientów 🙂
Akcje prezentowe – uwielbiamy to robić.

Kwiaty

Sześć szpilek
BUKIETY ŚLUBNE

Każdy bukiet to inna miłosna historia i zupełnie różne wyzwania. Od sielskich kwiatów na niezwykły ślub w górach, przez pachnący atak peonii, aż po pióra i złoto w wersji „glamour”:)
Bukiet ślubny jest najważniejszy, zrobiony z najpiękniejszych, najdorodniejszych kwiatów. Musi pasować do osobowości panny młodej, jej sukni i klimatu wesela. Uwielbiamy je robić 🙂

FLOWER BOX nie musi być kwiatowy:)

Wypełniamy pudełka kwiatami, tworząc dla nich piękną oprawę i wazon jednocześnie. To efektowny prezent, łatwy do wręczenia, przewiezienia, a później opiekowania się (kwiaty podlewa się jak w doniczce). Są długotrwałe i piękne. W sezonie świątecznym bardziej skupiamy się na słowie „box” i wykorzystujemy je jako opakowania do prezentów i świątecznych kompozycji.

FLORYSTYKA FUNERALNA

Poprzez kwiaty pragniemy wyrazić niewysłowione uczucia i godnie pożegnać zmarłą osobę. Muszą być piękne, szlachetne i oddawać powagę chwili… Z wielkim sercem i atencją podchodzimy do tych tematów, tworząc kwiatową oprawę ceremonii pogrzebowej.

Marsala

Szyk i elegancja – taka jest tonacja marsala. Głębokie, burgundowe tonacje ze smakowitym, ciemnym lila. Kompozycje, które stworzyłyśmy pięknie współgrały z tonacją sali. Kielichy martini ze spływającymi szkarłatami oświetlone były bordowymi i złotymi świecami. Ubrałyśmy kwiatowo całą ślubna załogę – Parę Młodą i ich licznych świadków. Było pięknie. Z radością wspominamy to wesele.

Za kwiatową kurtyną

Tu nie było umiaru w kwiatach:) Pełno, biało i na bogato – ale z wielką klasą. Na tarasie hotelu Andel’s zaaranżowałyśmy weselną przestrzeń, misternie szyjąc kurtynę z kwiatów i zdobiąc każdy kąt lampionami i dekoracjami z lilii, róż, gladioli, eustom i innych piękności.

Lawendowe wesele

To było duże wyzwanie dla nas – zrobić kwiatowo wesele z głównym motywem lawendy i peonii, w miesiącu, kiedy są prawie niedostępne. Dałyśmy radę:) Misternie zdobione kwiatami lawendy lampiony ze świecami zdobiły drogę do ołtarza. Małe, lilowe kompozycje wieńczyły górę ławek. Miejsce na wesele – niecodzienne i niezwykłe. Zaraz po ceremonii zaślubin goście udali się do namiotu weselnego, który czekał na gości w przykościelnym ogrodzie.

W malinowym chruśniaku

Soczyste, piękne kolory maliny, amarantu i różu, delikatnie stonowane bielą i zielenią eukaliptusa. Salę zdobiły kielichy martini wypełnione kwiatami oraz rozłożysta dekoracja przed parą młodą. Na ścianie z tyłu na konstrukcji z brzozowych gałązek i zielonych liści zwisały szklane kule z łepkami kwiatów. Całość dopełniały malinowe serwetki.
Było słodko i pięknie.

W tonacji ivory

Przepiękna, niezwykle elegancka tonacja „ivory”, którą wyeksponowałyśmy na bogatym w zieleń tle. W złotych pucharach stylowe spływające kompozycje z peonii, róż, białej Weroniki i innych pachnących kwiatów. Na stole pary młodej okazała, nieregularna kompozycja. Wejście na salę taneczną zdobiła monumentalna aranżacja na bazie hortensji.
Piękne wesele, piękne miejsce – Kolumna Park.

EVENTY

Dekoracja kwiatowa stołów, mównicy, sceny czy innych elementów wydarzenia. To wszystko przygotujemy i zabezpieczymy tak do transportu, aby bez problemu udekorować event czy jubileusz, czyniąc całość wyjątkową i elegancką.